Swype for Symbian

Swype for Symbian Beta (S60 5th) 1.0.12936

Magiczna klawiatura dla telefonów dotykowych Nokia

Zalety

  • Dobre odgadywanie słów
  • Aplikacja uczy się nowych słów
  • Wygodne skróty
  • Rozbudowana pomoc

Wady

  • Wymaga nieco ćwiczeń
  • Brak wersji dla języka polskiego

Bardzo dobry
8

Swype for Symbian to rewolucyjne rozwiązanie ułatwiające korzystanie z klawiatury ekranowej na telefonach Nokia z ekranem dotykowym. Swype for Symbian zamiast dziobania w wyświetlane klawisze pozwala błyskawicznie przeciągnąć palcem lub rysikiem nad literami składającymi się na dane słowo.

Pisanie w Swype for Symbian jest znacznie szybsze i wygodniejsze niż przy użyciu normalnej klawiatury dotykowej, nawet tak dobrej jak ta wyświetlana przez iPhone. Nie tracimy czasu na podnoszenie palca i celowanie w kolejne litery, każde słowo można napisać jednym "maźnięciem" palcem po ekranie. Na początku możesz mieć kłopot z wycelowaniem we wszystkie potrzebne znaki, jednak Swype for Symbian bardzo dobrze odgaduje intencje piszącego. Oprócz wbudowanego słownika aplikacja uczy się nowych wpisywanych słów oraz korzysta z zawartości kontaktów w telefonie. W razie wątpliwości Swype for Symbian wyświetla okienko z podpowiedziami.

Swype for Symbian ma też kilka użytecznych skrótów, np. sam dodaje początek i końcówkę adresów internetowych, pozwala też na wklejanie numerów i adresów naszych kontaktów. Aby dodatkowo ułatwić wpisywanie, Swype for Symbian ma opcje dźwiękowego i wibracyjnego potwierdzania naciśnięcia klawiszy.
Program działa w trybie pionowym i poziomym. Mimo statusu Beta jest bardzo stabilny. Największą wadą Swype for Symbian jest brak obsługi języka polskiego. W tej chwili Swype for Symbian rozpoznaje języki amerykański angielski, hiszpański, kanadyjski francuski i brazylijski portugalski.

Jeśli używasz jednego z obsługiwanych przez Swype for Symbian języków, z pewnością polubisz tę aplikację. Dzięki Swype pisanie na ekranie telefonów Nokia jest prawie tak szybkie i wygodne jak na fizycznej klawiaturze QWERTY.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na Symbian

Więcej
Swype for Symbian

Download

Swype for Symbian Beta (S60 5th) 1.0.12936

Opinie użytkowników o Swype for Symbian